Ізраїльська компанія почала продавати дрони-камікадзе засекреченому клієнту з Європи

Ізраїльська компанія з виробництва оборонної електроніки Elbit Systems уклала контракт на $95 млн на поставку безпілотників-камікадзе SkyStriker (LM) клієнту з Європи. Хто він і з якої країни не розголошують.

Контракт розрахований на два роки. Протягом цього часу Elbit Systems виготовить і доставить кілька сотень SkyStriker.

Ці дрони повінстю автономні і дуже точні. Вони можуть виявляти, наводитись та уражати визначені оператором цілі боєголовкою вагою до 10 кг. SkyStriker можна запускати з різних наземних і повітряних платформ, у тому числі зі спеціального контейнера реактивних артилерійських систем PULS (Precise and Universal Launching System) Elbit Systems.

Електричний двигун SkyStriker дозволяє подолати відстань до 100 км. Система може точно уражати цілі, передаючи дані оператору навіть після блокування GPS і зв’язку.

Skystriker може використовувати декілька типів боєголовок. Завдяки своїй модульній конструкції їх можна замінити в польових умовах під час підготовки до польоту.

Нагадаємо, французький виробник дронів Delair надав українським Силам оборони велику партію безпілотників. Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що в цілому компанія поставила понад 150 апаратів. Моделі дронів обирали українські військові, а фінансування здійснював уряд Франції. Виробник має різні модифікації безпілотників, які саме моделі отримала Україна – не розголошують.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.