Італія відправила в Україну ще один ешелон потужних гаубиць M109L (Відео)

Користувачі соціальних мереж опублікували відео італійських САУ M109L завантажених на залізничні платформи. Відео було знято на вокзалі містечка Поджо-Руско, яке знаходиться у провінції Ломбардія. Всього у цій партії, очевидці нарахували 25 гаубиць M109L. За даними італійських медіа, вони пройшли капітальний ремонт і наразі прямували через Ломбардію до України.

Нагадаємо, раніше «Військовий Кур’єр» вже публікував відео гаубиць M109L, які Італія передала Україні. Зокрема, у середині квітня один з таких ешелонів прямував через місто Удіне в Італії у напрямку українського кордону. Згодом, ці гаубиці з’явилися на фронті в Україні і за, свідченнями артилеристів ЗСУ, сьогодні беруть активну участь у знищенні оборонних рубежів та техніки окупантів.

M109L – це італійська модифікація базової у арміях НАТО 155 мм самохідної артилерійської установки М109. Раніше уряд Італії пообіцяв передати Україні 60 таких гаубиць. Близько 30 одиниць вже прибуло до України Гаубиці виробляє італійський концерн OTO Melara. Максимальна дальність ураження M109L – 24-30 кілометрів в залежності від типу снаряду.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.