Іран продав Росії боєприпасів на понад мільйон доларів – Sky News

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Іран продав москві боєприпасів на суму понад мільйон доларів.

Видання Sky News отримало у своє розпорядження контракт на постачання зброї, який став першим вагомим доказом про угоду між рф і Іраном.

Згідно з документом, Іран продав різні типи ракет та боєприпасів на загальну суму понад 1 мільйон доларів.

У додатку до контракту йдеться, що Іран передавав стволи для танків та гаубиць, а також танкові та артилерійські боєприпаси.

Під заголовком “В ім’я Аллаха” контракт укладено між Міністерством оборони Ірану та російською державною військовою експортно-імпортною компанією АТ “Рособоронекспорт” Договір ідентифікується за цим номером: NoIR-RU-2022 6001/1/NoP/2236478020960.

Документ складено англійською, що звично для контрактів Ірану з іншими країнами. При цьому там є низка орфографічних помилок – за словами експертів, незначні друкарські помилки можливі.

Зокрема, джерело Sky News в органах безпеки Британії запевняє, що Лондон вважає контракт між іранцями та росіянами автентичним.

Посольство росії посольство Ірану у Великій Британії не відповіли на прохання прокоментувати угоду з постачання зброї, а також справжність документів.

Водночас Україна та Британія заявили, що планують перевірити справжність матеріалу і вживуть заходів, якщо він виявиться достовірним.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що росіяни змушені купувати в Ірану протитанкові комплекси, оскільки майже вичерпали запаси власних розпіарених “Корнетів”.