Росіяни змушені купувати в Ірану протитанкові комплекси, оскільки майже вичерпали свої

Окупаційні війська рф почали використовувати в Україні замість власного протитанкового ракетного комплексу 9M133 “Корнет” іранський аналог — “Dehlavieh”. Про це повідомляє видання Defence Blog. Журналісти стверджують, що іранські протитанкові ракети можуть вразити ціль на відстані від 100 до 5500 метрів (при застосуванні системи нічного бачення дальність стрільби скорочується до 3500 метрів).

До того ж, стверджується, ракети цих ПТРК є є невразливими для багатьох видів радіоелектронної боротьби через наявність передової лазерної системи наведення, якою оснащений ПТРК. Ракети Dehlavieh важать 22,7 кг, з яких 6,8 кг припадає на її двоступеневу бойову частину. Боєголовки можуть пробивати 1200 мм броні.

Як стверджують військові експерти, застосування росіянами іранських аналогів замість власної зброї, може свідчити про можливі проблеми з виготовленням власних ПТРК “Корнет”. Зокрема, через накладені західними країнами санкції на російський оборонний комплекс, тамтешні виробники більше не мають можливості виготовляти “Корнети”.