Українські морпіхи висадилися на лівому березі Херсонщини – ISW (Відео)

В Американському інституті вивчення війни вважають, що українські сили висадились на лівобережжі Херсонщини й зайняли позиції ворога. Успішну операцію, ймовірно, здійснили підрозділи 35-ї та 36-ї бригад морської піхоти ЗСУ.

Вчорашні геолоковані кадри свідчать про те, що Сили оборони здійснили рейди на північ від Піщанівки (14 км на схід від міста Херсон та 3 км від річки Дніпро) та до Пойми (11 км на схід від міста Херсон та 4 км від річки Дніпро).

Водночас російські медіа пишуть, що дві штурмові групи ЗСУ висадилися на східному березі Дніпра та прорвали оборону окупаційних військ. Українці нібито тимчасово зайняли всю Пойму та позиції на північній околиці Піщанівки. Тобто вчора загарбники контролювали лише південну частину Піщанівки.

Зазначимо, деякі українські військові на своїх пабліках зазначають, що про закріплення на нових позиціях говорити дещо зарано.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як російські війська з лівого берега Херсонщини безрезультатно намагаються здобути тактичні успіхи у дельті Дніпра.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.