Російські війська намагаються здобути тактичні успіхи у дельті Дніпра – британська розвідка

Окупанти активізували свої дії в районі островів у дельті Дніпра на Херсонщині. Тут вони намагаються створити новий плацдарм армії рф, про це повідомляє британська розвідка.

Навколо островів у дельті Дніпра розгорнувся новий “театр” бойових дій – за контроль цих територій з початку вересня тривають запеклі бої, про це пишіть у новому звіті британські фахівці.

У відомстві зазначають, що обидві армії намагаються отримати над островами, підрозділи ворогуючих сил здійснюють регулярні рейди.

“Обидві сторони здійснили рейди з групами на невеликих човнах в районі островів та протилежних берегів річок”, – йдеться у повідомленні.

Міноборони Британії зауважує, що ця ділянка фронту тепер знаходиться у відповідальності нещодавно створеного 40-го армійського корпусу армії рф.

“Це також дає можливість відвести підрозділи противника від напружених боїв у Запорізькій та Донецькій областях”, – вважають представники відомства.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що у кінці серпня російські окупанти зазнали значних втрат на островах у дельті Дніпра, що в межах Херсонської області.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.