Головного воєнкома Рівненщини затримано за побиття підлеглого (Відео)

Співробітники ДБР затримали керівника Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Сергія Луцюка.

Слідчі підозрюють його у побитті свого підлеглого. Як йдеться в матеріалах слідства, полковник Луцюк разом з начальником одного з районних “військкоматів” Рівненщини дізналися, що один зі службовців обласного ТЦК – водій стрілецької роти збирається повідомити правоохоронцям інформацію про порушення у військкоматах.

Аби не допустити цього, як твердять слідчі, начальник обласного ТЦК полковник Луцюк у власному кабінеті побив битою водія. А начальник районного ТЦК знімав процес побиття на свій мобільний телефон. Відео побиття і було знайдено на вилученому у “воєнкома” телефоні:

Начальника Рівненського обласного “військкомату” полковника Луцюка наразі затримано. Йому повідомлено про підозру за перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України). За це передбачено ув’язнення на термін від 8 до 12 років.

Затримано також і районного “воєнкома”. За повідомленням слідчих ДБР, у нього начебто на робочому місці виявлено кілька пакетів з наркотичними речовинами.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що проти службовців одного із військоматів на Буковині порушено кримінальні справу. Минулого тижня з’явилося відео, де вони викрадають людину.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.