Генштаб ЗСУ проти виплат 30 тисяч військовим у тилу

Генеральний Штаб ЗСУ оприлюднив власну позицію щодо нещодавно ухваленого Верховною Радою закону про повернення доплат у 30 тисяч військовим, які не беруть участі в бойових діях.

У поширеному прес-релізі, Генштаб вважає, що нинішня система нарахування грошового забезпечення та премій військовим, є справедливою. Згідно неї, так звані «бойові» у 100 тисяч гривень отримують військові, які воюють на передовій. Ті ж українські захисники, які не знаходяться безпосередньо на лінії зіткнення, а перебувають у районі бойових дій отримують премію у 30 тисяч гривень. Виплачувати так звану «тридцятку» тим, хто знаходиться у тилу, Генштаб вважає несправедливим та недоцільним.

«Якщо військовослужбовці перебувають поза зоною бойових дій, у тилу, то додаткові бойові виплати їм не нараховуються. Разом з тим, з 1 лютого 2023 року усім військовослужбовцям мінімальний розмір грошового забезпечення було підвищено до 20100 гривень. Просимо припинити займатися популізмом та сконцентруватися на обороні нашої держави» – заявили у Генштабі.

Нагадаємо, «Військовий Кур’єр» докладно писав про нещодавно ухвалений народними депутатами закон про повернення премій у 30 тисяч військовим, які перебувають у тилу. Також, на нашому сайті ви можете підрахувати суму грошового забезпечення, яку мають виплачувати військовим ЗСУ згідно чинних змін.