Генералу Павловському зменшили суму застави з 500 до 30 мільйонів

Сьогодні, 21 вересня, відбулося чергове засідання апеляційного суду стосовно справи генерала Ігоря Павловського. Підсудному відмовили у домашньому арешті на поруки народним депутатам, проте зменшили суму застави. Про це повідомив адвокат підсудного Ростислав Кравець у своєму телеграм-каналі.

20 вересня, за 35 хвилин до початку засідання, адвоката Ростислава Кравця повідомили про проведення суду. Проте сторона захисту не встигла ознайомитися з матеріалами, а прокурори знову не прийшли, тому розгляд справи перенесли. 

Наступного дня засідання все ж відбулося й навіть з результатом — суму застави зменшили з 500 мільйонів гривень до тридцяти. Адвокат заявляє, що навіть ця сума теж є безальтернативним запобіжним заходом, адже Павловський за роки служби не отримав державного житла та не нажив майна. 

“Засідання за апеляційною скаргою на ухвалу слідчого судді про продовження строків тримання під вартою генерал-лейтенанта Павловського закінчено.

На сьогодні, держава досі не дала можливості оскаржити первинне визначення та обґрунтованість підозри.

Київський апеляційний суд, не дивлячись на необґрунтованість і абсурдність підозри, на мою думку, відмовився передати генерал-лейтенанта на поруки герою України та народним депутатам.

Правда зменшили заставу з 500 млн грн до 30 млн грн. Але ця сума для генерал-лейтенанта також є безальтернативною запобіжним заходом. За всю свою службу він та й не отримав службового житла і не нажив майна.

В ЄСПЛ скарга вже подана й отримані коди, в ООН скаргу подано сьогодні та дуже сподіваюся, що знайдуться хоча б журналісти, які зададуть нашому Президенту Зеленському вирішив виступити на сесії Генасамблеї ООН питання про дотримання прав людини в Україні.

Пора вже припиняти реформи й очищати Україну від міжнародних “експертів” та іноземних-агентів. Крім нас самих і нам самим Україна нікому не потрібна”, – написав Ростислав Кравець.