Генерал Герасімов провалив російський наступ в Україні – британська розвідка

Майже три місяці тому – 11 січня російський генерал Валєрій Герасімов прийняв особисте командування так званою «спецоперацією» в Україні. Британське розвідувальне відомство сьогодні підбиває підсумки керівництва Герасімовим російськими окупаційними військами.

На думку британської розвідки, завдання, яке Путін поставив генералу Герасімову майже три місяці тому було очевидне: встановити цілковитий контроль на всією територією Донецької та Луганської областей. Минуло понад вісімдесят днів і наразі очевидно, що виконання даної задачі російським командуванням повністю провалено.

Так, на кількох ділянках фронту, російським військам і справді вдалося дещо просунутися. Але за це росіянам довелося заплатити життями десятків тисяч своїх солдатів та сотнями одиниць знищеної техніки. При цьому, росія втратила ініціативу та часткову перевагу у живій силі після осінньої кампанії «часткової» мобілізації.

Наостанок, британська розвідка робить висновок, що генерал Герасимов – це приклад військового керівника-невдахи, який досі зберігає посаду лише завдяки особистій вірності Путіну.