Через великі втрати РФ евакуює Чорноморський флот до Абхазії (Фото)

Росія евакуює Чорноморський флот до Абхазії. Таке рішення розглядають після втрати 20 кораблів внаслідок ударів Сил оборони України. Про це повідомляють так звані російські ЗМІ посилаючись на заяву “секретаря Ради безпеки республіки Абхазія” Сергія Шамби.

Представник російської окупаційної влади нібито заявив, що росія відкриє пункт постійного базування Військово-морського флоту (ВМФ) в Абхазії вже 2024 року.

“Будівельні роботи в Очамчірській бухті, де буде розміщуватися пункт постійного базування кораблів ВМФ Росії, наразі не йдуть. На даному етапі він проектується. Але вже цього року може розпочатися його функціонування, хоча назвати точний час запуску, як і сказати, що саме перебуватиме у пункті, мені важко”, – сказав Шамба

Очамчірська бухта

Основними базами Чорноморського флоту рф є Севастополь, Феодосія, Донузлав і Новоросійськ. Проте через розв’язану війну в Україні та удари по кримських базах Росії з боку Києва, російським військовим довелося “ховати» флот у Новоросійську.

Цілком імовірно, що тепер росія евакуює Чорноморський флот до Абхазії, або принаймні частину кораблів. За два роки успішні удари української армії призвели до втрати не менше 20 одиниць техніки, включаючи флагманський крейсер “Москва”.

Чорноморський флот Росії на півострові виявився вразливим, попри великі витрати на зміцнення оборони окупованого Криму. Як показали окремі випадки, Новоросійськ теж може чекати подібна ситуація у майбутньому.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.