Україна та Латвія підписали двосторонню безпекову угоду - Зеленський

СБУ та прокуратура завершили слідство у справі про підрив гранат на засіданні сільради на Закарапатті

У результаті здійсненої слідчої перевірки встановлено, що депутат Керецьківської сільської ради Сергій Батрін був свідомим і нормально сприймав свої дії під час скоєння теракту на засіданні сесії сільради на Закарпатті. Таке висновок зробили після проведення психіатричної експертизи, яка була призначена судом після завершення слідства.

За даними експертизи, у чоловіка не виявлено жодних психічних розладів чи психічних захворювань, які могли би вплинути на його поведінку та здатність свідомо вчинити терористичний акт. Також було встановлено, що Батрін був здатний контролювати свої дії та мав свідомість про наслідки своїх дій.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду, де депутату загрожує довічне ув’язнення. Також сільрада вже подала до суду цивільний позов на компенсацію майнових збитків, завданих внаслідок теракту.

Нагадаємо, що 15 грудня 2023 року Сергій Батрін підірвав гранати на засіданні сесії Керецьківської сільської ради, внаслідок чого загинули двоє людей, а 26 отримали поранення. Слідство встановило, що чоловік спеціально готувався до скоєння теракту та намагався вплинути на прийняття рішень на сесії сільради.