Окупанти стягують техніку до Кринок – ISW

Окупанти продовжують тиск на позиції українських бійців на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Росія перекидає свої сили до Кринок. Про це у новому звіті зазначають фахівці американського інституту вивчення війни.

Українські сили продовжують утримувати позиції на лівому березі Херсонської області, хоча російські сили нещодавно незначно просунулися в цьому районі.

“Геолокаційні кадри, опубліковані 18 грудня, показують, що російські війська незначно просунулися до Кринок. Російські воєнкори стверджували, що під Кринками тривають бої, а поблизу населеного пункту російські війська почали використовувати бронетехніку. На кадрах, опублікованих 18 грудня, нібито видно, як український безпілотник завдає удару по російському основному бойовому танку Т-90 поблизу Кринок”, – йдеться у повідомленні.

Водночас російські сили продовжують страждати від поганої контрбатарейної боротьби, неякісного зв’язку та відсутності можливостей евакуації.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як підступи до позицій ЗСУ біля Кринок перетворюються на кладовище російської техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.