Для військових запустили сервіс спецзамовлення квитків на поїзди

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення проїзних документів для військовослужбовців. З його допомогою вони можуть купувати квитки на 17 поїздів. Про це повідомила пресслужба “Укрзалізниці”.

Військовослужбовці матимуть змогу придбати проїзні документи, навіть якщо потреба їхати виникла раптово. Таким чином зможуть поїхати на лікування, у відрядження або до рідних у відпустку навіть якщо у стандартному сервісі квитки вже розкупили.

“Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобовʼязані свободою та життям”, – додали в “Укрзалізниці”.

Залишити заявку на порталі можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення потяга. Після цього на пошту замовника прийде спеціальний код.

Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда. Для цього потрібно пред’явити військовий квиток або посвідчення офіцера.

Нагадаємо, поранені військовослужбовці відтепер не будуть возити документи до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність. Заклади охорони здоров’я можуть обмінюватися інформацією з військовими частинами й ТЦК та СП через систему електронного документообігу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.