Діюча Голова ОБСЄ відвідає Україну на цьому тижні

Шведський міністер зовнішніх справ і Діюча Голова ОБСЄ Анн Лінде на цьому тижні відвідає Київ. Це буде вже другий офіційний візит до України часів її перебування на посаді. Про обставини візиту повідомляє офіційний сайт ОБСЄ.

Анн Лінде зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським і міністром зовнішніх справ Дмитром Кулебою. Мета зустрічі – здійснити кроки назустріч ефективному розв’язанню кризи в Україні та навколо її, повідомляє джерело. Розв’язання має йти у згоді з міжнародним правом, принципами ОБСЄ та тривалим співробітництвом між ОБСЄ та Україною.

Діюча Голова Лінде зустрінеться з Особливим представником Діючого Голови в Україні та Тристоронній контактнійгрупі, і з головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Вона також зустрінеться з представниками громадства.

Анн Лінде здійснить подорож до східної України, щоб власноруч ознайомитися з кроками, здійсненими для полегшення гуманітарної ситуації в зоні конфлікту. Вона на місці проінспектує роботу СММ, а також відвідає Маріуполь.

На 15 червня призначено прес-конференцію Діючої Голови ОБСЄ.