Демарш генерала Попова показав, що російська армія на межі бунту – британська розвідка

Росія регулярно звільняла воєначальників з початку вторгнення в Україну, але нещодавнє усунення з посади генерал-майора 58-ї загальновійськової армії Івана Попова – дуже показове. Оскільки, очевидно, що його було звільнено не через те, що він погано командує військами, а через те, що він наважився відкрито критикувати начальника Генштабу зс рф Герасимова та міністра оборони Шойгу.

Про це повідомляє британське розвідувальне відомство на офіційній сторінці у Twitter.

У опублікованому відео, де Попов звертається до своїх солдатів, він різко відгукується про керівництво російського Міноборони, яке він звинуватив у тому, що воно «вдарило по нас з тилу, жорстоко обезголовивши армію у найважчий і напружений момент».

Коментарі Попова є показником серйозного невдоволення багатьох російських офіцерів вищим військовим керівництвом. При чому, скарги Попова та інших офіцерів багато у чому перегукуються зі скаргами ватажка “Вагнера” Євгена Пригожина перед його заколотом у червні 2023 року.

Пряма критика з боку підлеглих, ймовірно, ставатиме все більшою проблемою для міністра оборони Сергія Шойгу та начальника Генштабу генерала Герасимова.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.