Порушено кримінальну справу через побиття людини в Чернівецькому ТЦК

В Чернівецькому ТЦК підтвердили прецедент побиття людини. По факту події, яка відбулася понад рік тому, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомили на Facebook-сторінці Чернівецького обласного ТЦК та СП.

“Подія відбулась 31.07.2022. По даному факту відкрито кримінальне провадження, однак повідомлень про нього до Чернівецького обласного ТЦК та СП не надходило”, – повідомили у Чернівецькому ТЦК.

Служба зв’язків з громадськістю установи додала, що керівництво Чернівецького обласного ТЦК та СП категорично засуджує будь-які прояви порушення чинного законодавства України й проводить рішучі заходи щодо недопущення правопорушень та злочинних дій серед військовослужбовців і працівників ТЦК та СП.

Нагадаємо, резонанс у цій справі розпочався через поширення у мережах відео з побиттям людини в Чернівецькому ТЦК.

Наразі встановлені дійові особи на відео і навіть відкрито кримінальне провадження, але попри чисельні скарги та заяви, досудове розслідування належним чином не проводиться. Фігурантами по даній справі є військовослужбовці – працівники Чернівецького міського ТЦК та СП та працівники поліції Чернівецької області”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.