Українсько-російська війна в прямому ефірі: найближче оточення Путіна "не вірить, що Україна стоїть за нападом Москви" - The Telegraph

Британія визнала недостатність оборонних ресурсів: звіт Шерідана

Великобританія не змогла б боротися з Росією більше двох місяців, визнає заступник начальника Генерального штабу оборони Деніелл Шерідан. Лейтенант-генерал Сер Роб Магоуан заявив, що Збройні Сили повинні керуватися “операційним ризиком”, який виникає внаслідок недостатніх ресурсів для майбутніх війн.

Це сталося після того, як міністр оборони Грант Шаппс зізнався перед депутатами, що лобіював перед Ріші Сунаком та Джеремі Гантом для збільшення видатків на оборону у недавньому бюджеті, але не зміг досягти збільшення.

На засіданні комітету з оборони у палаті громад, високопоставлений офіцер королівських морських піхотинців заявив: “Ми були дуже чіткими, що сума грошей, яку ми витрачаємо на боєприпаси в даний час… значна… не відповідає загрозам, з якими ми стикаємося. Ми були чіткими, що нам потрібно витратити більше коштів, понад планові, на те, що ми називаємо інтегрованою системою протиповітряної та протиракетної оборони”.