Британія досліджує захоплену в Україні техніку росіян

Велика Британія досліджує військову техніку росіян, яку бійці Збройних сил України захопили в ході бойових дій.

Про це у коментарі виданню Sky News заявив головнокомандувач збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін.

За його словами, британські аналітики хочуть дізнатися про технічні характеристики та інші параметри російської військової техніки.

Радакін пояснив, що через війну в Україні Британія вирішила посилити свою обороноздатність. Лондон вимагає пришвидшеного придбання військової техніки та “більш агресивної” політики для Британії у питаннях власної безпеки.

Адмірал пояснив, що дослідження трофейного озброєння рф дозволить країнам Заходу з’ясувати слабкі місця російської військової техніки.

До слова, часто, розпіарена російська техніка не відповідає “заявленим” характеристикам, тож на тлі війни в Україні для НАТО критично знати справжні можливості озброєння рф.

Зокрема, росіяни неодноразово розповідали про переможність власного комплексу ЗРГК “Панцир-1С”, який насправді виявися безсилим проти звичайного українського дрона-камікадзе.

Згідно з даними порталу Oryx Збройні сили України захопили вже майже 3 тисячі одиниць російської військової техніки. Зокрема, ЗСУ вдалось захопити російський ЗРГК “Панцир-1С”, комплекс РЛС “Зоопарк”, новітні танки Т-90 та безпілотники “Елерон-3”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.