Бронеавтомобіль українського виробництва витримав вибух протитанкової міни на фронті (Фото)

Бронеавтомобіль “Новатор”, який виготовляє компанія “Українська бронетехніка”, витримав вибух протитанкової міни на фронті. Ввесь екіпаж, який прямував на бойове завдання, вижив.

Авто зазнало суттєвих ушкоджень, але бронекапсула витримала вибух, залишилася неушкодженою та зберегла життя військових.

Бронеавтомобіль підлягає відновленню. Компанія взялася за його ремонт і по завершенні робіт поверне бійцям на фронт.

“Новатор” виготовлено зі сталі шведської компанії ARMOX. Машина відповідає класу бронювання ПЗСА-4. Всі двері обладнані спеціальними підсиленими ригелями і замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні у екстрених ситуаціях.

Бронеавтомобіль створений на посиленому шасі Ford F-550. Може розвивати швидкість до 120 км/год по шосе.

У вантажному відсіку розміщено місце для сидіння та передбачено місце для фіксації санітарних нош. Три борти вантажного відсіку відкидаються. Бокові борти легко знімаються для полегшення завантаження/розвантаження та перевезення вантажів різного розміру.

Нагадаємо, на початку вересня на оборонній виставці оборонної промисловості MSPO у Польщі “Українська бронетехніка” представила оновлений “Новатор”. Він вдосконалений з урахуванням побажань бійців, які брали участь на авто у бойових діях. Нова модифікацію “Новатор” являє собою 10-місний бронеавтомобіль.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.