«Українська бронетехніка» представила оновлений бронеавтомобіль «Новатор» (Фото)

Компанія «Українська бронетехніка» на оборонній виставці у Польщі представила оновлений вітчизняний броньовик «Новатор», вдосконалений після участі у бойових діях.

У польському місті Кельце розпочалася Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO. Українська компанія вперше показала нову модифікацію СБА «Новатор» — 10-місний бронеавтомобіль.

Усіх конструктивних змін, крім збільшення кількості місць, поки не розголошують. Річ у тім, що це не виставкова модель. З 2018 року машину постачають на озброєння Силам оборони. Тому кожна зміна ґрунтується на бойовому досвіді, аби надалі рятувати життя українських воїнів.

10-місний бронеавтомобіль — це максимально актуалізована, оновлена з урахуванням вимог часу версія СБА «Новатор», про це розповів генеральний директор «Української бронетехніки».

За його словами, нову модель розробляли з урахуванням досвіду використання автомобіля підрозділами саме в бойових умовах.

Всього ж компанія виготовила понад 70 броньовиків «Новатор».

Цьогоріч ТОВ «Українська бронетехніка» повністю відновила виробництво мінометів різного калібру. Підприємство вже поставило Силам оборони України понад 600 мінометів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.