Бойові кораблі РФ перемістилися з Криму до Новоросійська (Фото)

Більшість кораблів Чорноморського флоту рф перекинули із Севастополя до Новоросійська. Це підтверджують супутникові знімки, що на своєму каналі опублікував військовий OSINT-аналітик @MT_Anderson.

На знімках видно, що Севастополь покинули два фрегати класу “Адмірал Григорович” (проєкт 11356), сторожовий корабель, а також усі три боєздатні підводні човни класу “Кіло”. Усі вони вирушили до Новоросійська.

П’ять великих десантних кораблів рф перемістили близько двох тижнів тому, після пакетних ударів по Севастополю. Фрегат типу “Кривак” та, ймовірно, основна маса малих ракетних кораблів також знаходяться в Новоросійську.

Ще 5 кораблів: великий десантний корабель, два малих ракетних кораблі та два тральники класу “Олександрит” (проєкт 12700) – перемістилися до Феодосії.

Нещодавно “Військовий кур’єр” повідомляв, що росія може перемістити більшу частину Військово-морських сил до Новоросійська. Це рішення зумовлене не лише українськими ударами. Війська рф прагнуть використати для атак авіацію, яка прикривала кораблі Чорноморського флоту. Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.