США, Південна Корея та Японія посилять співпрацю щодо впливу на КНДР

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що його країна разом з Південою Кореєю та Японією посилять співпрацю щодо впливу на КНДР, яка розробляє ядерну зброю та ракети всупереч резолюціям Ради Безпеки ООН.

Також Блінкен поділяє занепокоєння Південної Кореї щодо зростаючої військової співпраці між Північною Кореєю та росією. Він назвав стосунки цих країн “вулицею з двостороннім рухом”, що проявляються у потоках зброї та технічній підтримці. Про це пише Reuters.

У Південній Кореї Ентоні Блінкен обговорив з міністром закордонних справ Пак Джин так звану розширену стратегію стримування у протидії загрозам з боку Північної Кореї. Йдеться про використання військових ресурсів США, включаючи ядерні сили, для захисту від атак, а також покращення співпраці з Японією.

Блінкен сказав, що Північна Корея постачає військове обладнання росії для використання у війні з Україною. Росія, у свою чергу, надає технічну підтримку, щоб допомогти Північній Кореї досягти військового прогресу.

Нагадаємо, Північна Корея почала масово закривати свої посольства по всьому світу. Ймовірно, таким чином лідер КНДР Кім Чен Ин зосереджується на співпраці з рф, зокрема, торгівлі зброєю з окупантами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.