Бійці “РДК” зайшли до Бєлгородської області та ведуть бої з армією РФ (Відео)

Сьогодні бійці “Російського добровольчого корпусу” заявили, що вчергове прорвали російський кордон і зайшли на територію Бєлгородської області.

У РДК кажуть, що вони вже підходять до російського міста Шебекіно Бєлгородської області та ведуть бої зі Збройними силами РФ.

Російські Telegram-канали стверджують, що повстанці атакували пропускний пункт “Шебекіно” в Бєлгородській області за допомогою танків.

Крім того, росіяни у соцмережах скаржаться, що ЗСУ нібито обстріляли Шебекіно вночі, після чого частина жителів вирішили виїхати.

Російські ЗМІ кажуть, що один зі снарядів влучив у будівлю МВС, місцеві мешканці навіть виклали фото палаючої будівлі міліції.

Водночас у РДК заявили, що це вони обстріляли будівлю МВС, де сьогодні зібрались російські силовики. За словами повстанців, правоохоронців обстріляли з “Градів”.

Нагадаємо, що з вересня минулого року російське командування відправляє солдатів-строковиків охороняти кордони у Бєлгородській області. Там вони регулярно потрапляють під обстріли та виконують функції прикордонників.