Сирський назвав свої перші кроки на посаді Головнокомандувача ЗСУ

Новоспечений Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський зробив свою першу заяву на новій посаді.

“На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів.
Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики.

Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

Життя і здоров’я військовослужбовців завжди були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним.

Запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду як, приміром, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби є одним з майбутніх векторів побудови перемоги у нашій визвольній війні”, – написав генерал-полковник у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, учора Зеленський оголосив, що Сирський замінить Залужного на посаді Головнокомандувача ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.