Сирський став новим Головнокомандувачем ЗСУ

Олександр Сирський замінив Валерія Залужного на посаді Головнокомандувача Збройних Сил України, про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Президент подякував Залужному за два роки захисту та запропонував йому “залишитись у команді Української держави”.

“Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача. Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції. Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України”, – сказав у своєму відеозверненні Зеленський.

Нагадаємо, Олександр Сирський командував Сухопутними військами України з 2019 року. З того ж року – командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.