Австралія надасть Україні дрони на $33 млн

Україна отримає безпілотні літальні системи для оборони від Австралії вартістю $33 млн. Про це повідомило австралійське видання ABC.

«Ця підтримка забезпечить розвідку на полі бою, спостереження Збройним силам України, оскільки вони продовжуватимуть боротьбу проти невиправданої агресії Росії», – сказав міністр оборони Річард Марлз у заяві.

Окрім дронів, Австралія надсилає Україні допомогу на суму більше $500 млн. Туди входить 90 БМП Bushmaster, артилерія та боєприпаси.

Минулого місяця Австралія об’єдналася з Францією для виготовлення боєприпасів для України.

«Через рік Австралія продовжує підтримувати самооборону України від незаконної та аморальної російської агресії. #YourADF надає військову допомогу, включаючи артилерію, транспортні засоби, постачання, навчання та протитанкову зброю», – повідомляє Міністерство оборони Австралії в твіттері.

Також Австралія навчає українських військових виживанню у Великобританії. Перша група воїнів складається з 200 людей. Вони закінчать навчання вже в цю п’ятницю.

Нагадаємо, що нещодавно Австралія наклала санкції на 90 людей та 40 організацій, які причетні до повномасштабного вторгнення росії. Наразі понад 1000 осіб та організацій в санкційному списку Австралії.