Сили оборони відбили ще 2 позиції біля Авдіївського коксохіму – ISW

Сили оборони контратакували на північ від Авдіївського коксохіму. Окупанти були змушені відступити з двох передових позицій. Про це повідомляють фахівці Інституту вивчення війни (ISW).

Українські сили контратакували під Авдіївкою і нещодавно здійснили підтверджене просування вперед. Сили оборони просунулися на схід від ділянки залізниці на північ від Авдіївського коксохімічного заводу.

Вчора український військовий оглядач заявив, що українські сили контратакували на північ від Авдіївського коксохіму. Вони змусили російські війська відступити з двох передових позицій.

Окрім того, так званий російський військовий блогер стверджував, що українські війська контратакують біля Степового і тиснуть на російську оборону з напрямку Новокалинового.

Водночас російські окупаційні війська продовжили наступальні операції під Авдіївкою і досягли підтверджених успіхів.

Геолокаційні дані, опубліковані 5 грудня, вказують на те, що окупанти просунулися вздовж ділянки залізничної лінії на північ від Авдіївського коксохімічного заводу на північному заході Авдіївки.

Український Генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили щонайменше 23 російські атаки  в районі Авдіївки, Авдіївського коксохіму, терикону, промзони й сіл та селищ, що знаходяться неподалік.

Нагадаємо, на Авдіївському напрямку українські оператори БпЛА зупинили штурм біля Степового.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.