Росіяни жаліються, що ЗСУ почали використовувати проти них ракети ATACMS

Впливові російські авіаблогери стверджують, що удари принаймні по одному з аеродромів цієї ночі були завдані ракетами ATACMS.

У мережі публікують фото суббоєприпасів M74 з ракети MGM-140 ATACMS Block 1A. Знайшли їх начебто на аеродромах у Бердянську та Луганську, які минулої ночі атакували ЗСУ.

“Один із найсерйозніших ударів за весь час СВО. Якщо не найсерйозніший. Є втрати і в людях, і в техніці”, – пишуть окупанти й додають, що вже готові, що все повториться.

До сьогоднішнього дня окупанти активно використовували аеродром у Бердянську для зосередження своєї військової авіації. Зокрема, тут розміщували ударні гелікоптери К-52.

Техніку видно на супутникових знімках місячної давнини, які опублікували OSINT-аналітики. Кілька місяців тому українські ЗМІ повідомляли про те, що окупанти перемістили на летовище близько 30 бойових вертольотів.

Відзначимо, що Сполучені Штати Америки прийняли рішення про передачу ракет ATACMS ще в вересні. Проте офіційного підтвердження їх прибуття і використання досі не було.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що після передачі Америкою АTACMS на російську федерацію чекають великі проблеми.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.