Американський медик загинув під Бахмутом – CNN

Піт Рід, американський медик волонтер, був убитий росіянами 2 лютого під Бахмутом під час надання допомоги цивільному населенню. Про це повідомляє інформаційне агентство CNN з посиланням на організацію з надання гуманітарної допомоги Global Response Medicine.

Рід, ветеран морської піхоти США, був внесений до списку “загиблих при наданні допомоги” під час місії з іншою організацією, йдеться у заяві GRM, розміщеній у соціальних мережах. «Вчора в Бахмуті загинув засновник GRM Піт Рід. Піт був основою GRM, обіймав посаду голови правління протягом 4 років. У січні Піт відійшов від GRM, щоб працювати з Global Outreach Doctors у їхній місії в Україні, і був убитий під час надання допомоги.

йдеться у дописі в Instagram

Чоловіку на момент смерті було всього 33 роки. «Ми підтримуємо зв’язок з родиною і надаємо всю можливу допомогу», – сказав речник Держдепу США.

«Він загинув, коли робив те, що вмів найкраще, що давало йому життя і що він любив, і, очевидно, під час порятунку члена команди, якого прикривав власним тілом», – написала дружина Ріда, Алекс Кей Поттер, в Instagram

Рід почав займатися волонтерською діяльністю після того, як на його рідний штат Нью-Джерсі обрушився ураган «Сенді», як відомо зі сторінок сайтів Global Response Medicine і Global Outreach Doctors.