Взимку Велика Британія надасть Україні допомогу на понад 500 мільйонів доларів

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак анонсував виділення гуманітарної допомоги Україні на суму понад 500 мільйонів доларів. Про це повідомляють на офіційному сайті британського уряду.

Сунак повідомив про плани та обсяги допомоги Україні на саміті Європейської політичної спільноти в Іспанії.

На урядовому сайті повідомляють про три напрями допомоги.

34 мільйони фунтів стерлінгів виділять для ООН і благодійних організацій, які надають притулок і теплий зимовий одяг.

На електроенергію для домогосподарств після атак Росії на критично важливу енергетичну інфраструктуру України заклали 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

Третій напрям – це четверта кредитна гарантія у розмірі 500 мільйонів доларів, яка була виділена через Світовий банк. Мета – гарантувати, що уряд України зможе надати життєво важливі виплати допомоги взимку трьом мільйонам домогосподарств.

Нині триває саміт Європейської політичної спільноти в Іспанії. Гуманітарна підтримка України – це не головне питання на порядку денному.

«Переговори будуть зосереджені на поточній роботі між європейськими партнерами щодо забезпечення протиповітряної оборони, винищувачів і дальнього вогню для України, а також на зусиллях припинити блокаду Путіним життєво важливих поставок зерна в Чорне море», – йдеться у повідомленні британського уряду.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що Ріші Сунак спростував інформацію про відправку військових британських інструкторів до України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.