РФ доведеться визнавати втрати в “СВО” – у Мінпраці Росії замовили 230 000 посвідчень членів сімей загиблих

Міністерство праці та соціального розвитку Росії замовило близько 230 000 посвідчень для членів сімей загиблих учасників бойових дій, та ще понад 750 000 посвідчень ветеранів, про це повідомляє російське видання Верстка, посилаючись на тендерні документи порталу державної закупівлі.

З цих 230 000 тисяч посвідчень для членів сімей загиблих, 200 тисяч бланків розподілили до Міноборони російської федерації, ще 30 тисяч – до Міністерства соціального захисту росії.

Навесні відомство вже укладало подібний контракт, але зі значно меншими обсягами. У травні було замовлено близько 95 000 ветеранських посвідчень, а також майже 24 000 бланків для сімей загиблих.

Замовлення робили й минулого року, але тоді йшлося лише про кілька тисяч бланків. Ці цифри приблизно співпадають з динамікою втрат, які доводилося визнавати російській військовій владі перед своїм народом.

Якщо додати до нової цифри 47 000, які росія визнала влітку, вийде понад 270 тисяч. Це сходиться з кількість втрат окупантів, які подає Генеральний Штаб ЗСУ.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що рф хоче компенсувати втрати на фронті за рахунок іноземців.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.