З’явився супутниковий знімок аеродрому біля Пскова з ураженими літаками (Фото)

З’явився супутниковий знімок аеродрому біля російського міста Псков, який позаминулої ночі атакували безпілотники. На фото видно два пошкоджені літаки типу Іл-76.

“На супутниковому знімку ми бачимо, що ушкоджено поверхню біля крил, скоріш за все дронами намагались влучити у паливні баки, які знаходяться у тій частині літака. Ці літаки будуть змушені вивести на капітальний ремонт, який займе щонайменше 2-3 місяці”, ― прокоментував знімки “Схемам” авіаексперт Анатолій Храпчинський.

Також біля одного з літаків можна помітити два червоні автомобілі, схожі на пожежні, які могли залучити для гасіння пожежі.

Частину аеропорту, де знаходились знищені літаки, не видно через високу хмарність.

Нагадаємо, позаминулої ночі російський Псков атакували безпілотники. Місто знаходиться за 700 км від кордону з Україною, неподалік від Естонії. Вибухи пролунали на псковському аеродромі “Крести” та Черехінській військовій базі, де дислокувався 104-й гвардійський десантно-штурмовий полк.

На аеродромі нарахували до 10 вибухів. Згоріло щонайменше чотири літаки Іл-76. Летовище закрили до з’ясування характеру можливого пошкодження злітної смуги.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.