З’явилися докази активізації поставок корейської зброї до Росії (Фото)

Дослідники проекту Beyond Parallel американського Центру стратегічних і міжнародних досліджень зафіксували різке збільшення вантажних перевезень між КНДР та рф протягом останніх тижнів.

Про це свідчать супутникові знімки залізничної станції в північнокорейському місті Туманган, що на кордоні з росією. Світлини опублікували на сайті Beyond Parallel.

Зокрема, 5 жовтня в Тумангані зафіксували безпрецедентну кількість вантажних вагонів – більше 73. Така активність набагато вища за ту, яку американські аналітики з Beyond Parallel спостерігали на об’єкті протягом останніх п’яти років.

Поруч зі станцією помітили будівництво. Будівля, яку зводять там, схожа на склад.

Дослідники припускають, що ці об’єкти пов’язані з постачанням Північною Кореєю зброї та боєприпасів до росії.

Це може бути наслідком нещодавньої зустрічі диктаторів КНДР та рф. Вже тоді багато експертів заявило про успішні домовленості щодо зброї, яка потрібна росіянам для війни в Україні.

Аналітики застерігають, що зробити точні висновки неможливо, адже всі вантажі на супутниковому знімку накриті брезентом. Та нагадують, що саме в Тумангані фіксували російські залізничні вагони в листопаді минулого року, коли відбулося постачання зброї з КНДР російським терористам групи “Вагнер”.

Нагадаємо, кілька днів тому видання CBS News повідомило, що Північна Корея почала надавати рф артилерію. Видання, написало про це з посиланням на американського чиновника. Наразі невідомо чим розраховується росія. Незрозуміло поки також чи ця поставка стане початком тривалих надходжень, чи обмежиться кількома партіями.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.