Звіт ОБСЄ від 9 серпня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №184/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 9 серпня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 168 порушень режиму припинення вогню, серед них 63 вибухи. У Луганській області зафіксовано 283 порушення тиші, у тому числі 71 вибух.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 7 серпня в районі проведення ООС зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ, серед них – 1 проліт БПЛА. Внаслідок обстрілів один український військовий загинув, ще двоє дістали поранення. Стан одного з поранених – важкий, іншого – задовільний.

За добу 8 серпня в районі проведення ООС зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ. Бойових втрат українські війська не мали.

Таким чином, за дві доби 7-8 серпня зафіксовано 10 порушень з боку російських формувань, один український військовий загинув, двох було поранено.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 4 обстріли з боку ЗСУ 7 серпня (14 боєприпасів). За 8 серпня – 3 порушення (33 боєприпаси). Загалом за дві доби – 7 порушень (47 боєприпасів)

Так звана “народна міліція” терористичного угрупування “ЛНР” заявила про 1 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за добу 8 серпня. За 7 серпня про порушення не повідомлялося.

Загалом за 7-8 серпня російські бойовики заявили про 8 порушень з боку ЗСУ,

(фото hromadske. radio)