Звіт ОБСЄ від 4 жовтня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №232/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 4 жовтня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 157 порушень режиму припинення вогню, серед них 15 вибухів. У Луганській області зафіксовано 272 порушення тиші, у тому числі 82 вибухи.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 2 жовтня в районі проведення ООС зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню, 3 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав осколкове поранення, стан його здоров’я – середньої важкості.

За добу 3 жовтня в районі проведення ООС збройні формування РФ 4 рази порушували режим припинення вогню, з них 1 раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Втрат серед військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил не було.

Таким чином, за дві доби 2-3 жовтня зафіксовано 15 порушень з боку російських формувань, з них 4 – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Поранено 1 військовослужбовця зі складу ЗСУ.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 4 порушення з боку ЗСУ 2 жовтня (58 боєприпасів). За 3 жовтня – 2 порушення (60 боєприпасів). Загалом за дві доби – 6 порушень (108 одиниць боєприпасів).

Терористичне угрупування “ЛНР” заявило про 1 порушення з боку Об’єднаних сил за 2 жовтня (6 боєприпасів). За 3 жовтня в “ЛНР” зафіксували 3 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ (68 боєприпасів).

Загалом за 2-3 жовтня російські ЗФ заявили про 9 порушень з боку Об’єднаних сил (176 одиниць боєприпасів важкої зброї).

(фото zsu. gov. ua)