Звіт ОБСЄ від 29 вересня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №228/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 29 вересня 2021 року, за попередню добу в Донецькій області зафіксовано 257 порушень режиму припинення вогню, серед них 15 вибухів. У Луганській області зафіксовано 159 порушень тиші, у тому числі 38 вибухів.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 28 вересня в районі проведення ООС зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню, 1 раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Два військовослужбовця Об’єднаних сил дістали вогнепальні поранення, стан їхнього здоров’я – задовільний.

Представництво терористів так званої “ДНР” заявило про 3 порушення з боку ЗСУ 28 вересня (78 боєприпасів). Терористичне угрупування “ЛНР” заявило про 1 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за 28 вересня (стрілецька зброя). За його жповідомленням, снайперським вогнем було вбито одного учасника незаконних збройних формувань “ЛНР”.

Загалом російські окупанти заявили про 4 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за 28 вересня (78 одиниць боєприпасів), один з терористів “ЛНР” загинув.

(фото Командування Об’єднаних сил)