Звіт ОБСЄ від 27 жовтня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №252/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 27 жовтня 2021 року, за попередню добу в Донецькій області зафіксовано 435 порушень режиму припинення вогню, серед них 86 вибухів. У Луганській області зафіксовано 20 порушень тиші, у тому числі 3 вибухи.

СММ опублікувала також оперативний звіт №23/2021 від 27 жовтня, у якому повідомляється, що зранку цього дня біля мосту що в Станиці Луганській “учасники збройних формувань” на 98 хвилин затримали вихід з неконтрольованих Україною територій групи СММ на чолі з заступником керівника місії Марком Етерінгом. Представники збройних формувань хотіли виконати перевірку багажу, а також вимагали дипломатичні паспорти на перевірку, не бажаючи пропускати співробітників СММ за посвідченнями ОБСЄ.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 26 жовтня в районі проведення ООС зафіксовано 13 порушень режиму припинення вогню, 6 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, ще одного поранено. Стан його здоров’я – задовільний.

Представництво терористів так званої “ДНР” в СЦКК повідомило про 6 порушень режиму припинення вогню з боку ЗСУ за 26 жовтня (60 боєприпасів). Терористичне угрупування “ЛНР” повідомило про 4 порушення режиму припинення вогню з боку Об’єднаних сил (54 боєприпаси).

Загалом російські збройні формування заявили про 10 порушень з боку ЗСУ (104 боєприпаси)

(фото Командування Об’єднаних сил)