Звіт ОБСЄ від 27 вересня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №226/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 27 вересня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 393 порушення режиму припинення вогню, серед них 118 вибухів. У Луганській області зафіксовано 201 порушення тиші, у тому числі 12 вибухів.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 25 вересня в районі проведення ООС зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, при цьому 2 рази ворог застосував заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Один український військовослужбовець дістав вогнепальне поранення, стан його здоров’я – задовільний.

За добу 26 вересня в районі проведення ООС збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню, здійснивши прицільні обстріли позицій ЗСУ. Внаслідок підриву на ворожому невідомому пристрої один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення несумісне з життям, один захисник дістав вогнепальне  осколкове поранення. Стан його здоров’я – середньої тяжкості.

Таким чином, за дві доби 25-26 вересня зафіксовано 10 порушень з боку російських формувань, загинув 1 і поранено 2 військовослужбовців зі складу ЗСУ.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 4 порушення з боку ЗСУ 25 вересня (30 боєприпасів). За 26 вересня – 1 порушення (5 боєприпасів). Загалом за дві доби – 5 порушень (35 одиниць боєприпасів).

Терористичне угрупування “ЛНР” заявило про відсутність порушень з боку ЗСУ за 25 вересня. За 26 вересня в “ЛНР” зафіксували 1 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ (5 пострілів стрілецької зброї). Російські окупанти заявили про загибель 1 “військовослужбовця НМ ЛНР” внаслідок снайперського вогню

Загалом за 25-26 вересня російські ЗФ заявили про 6 порушень з боку ЗСУ (35 одиниць боєприпасів важкої зброї). Загинув 1 терорист зі складу “Народної міліції ЛНР”.

(фото Командування Об’єднаних сил)