Звіт ОБСЄ від 25 жовтня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №250/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 25 жовтня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 406 порушень режиму припинення вогню, серед них 60 вибухів. У Луганській області зафіксовано 37 порушень тиші, у тому числі 12 вибухів.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 23 жовтня в районі проведення ООС з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок ворожих дій два військовослужбовця Об’єднаних сил дістали поранення, стан здоров’я обох – задовільний. За добу 24 жовтня збройні формування РФ  4 рази порушували режим припення вогню, у тому числі 1 з забороненої зброї. Українські війська втрат не мали.

Таким чином, за 23-24 жовтня зафіксовано 7 порушень з боку російських формувань, з них 2 – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Було поранено 2 військовослужбовця ЗСУ.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 1 порушення з боку ЗСУ за 23 жовтня (4 боєприпаси). За 24 жовтня було зафіксовано так само 1 порушення (29 боєприпасів).

Російські збройні формування “ЛНР” заявили про відутність порушень режиму припинення вогню за 23-24 жовтня.

(фото Командування Об’єднаних сил)