Звіт ОБСЄ від 11 жовтня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №238/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 11 жовтня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 150 порушень режиму припинення вогню, серед них 35 вибухів. У Луганській області зафіксовано 120 порушень тиші, у тому числі 49 вибухів.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 9 жовтня в районі проведення ООС зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню, з них 2 рази із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про втрати серед військовослужбовців Об’єднаних сил не повідомлялося.

За добу 10 жовтня в районі проведення ООС збройні формування РФ 10 разів порушували режим припинення вогню, з них 2 рази із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Втрат серед військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил не було.

Таким чином, за дві доби 9-10 жовтня зафіксовано 16 порушень з боку російських формувань, з них 4 – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про втрати Збройних Сил України не повідомлялося.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 5 порушень з боку ЗСУ 9 жовтня (13 боєприпасів). За 10 жовтня – 1 порушення (6 боєприпасів). Загалом за дві доби – 2 порушення (19 одиниць боєприпасів).

Терористичне угрупування “ЛНР” заявило про 5 порушень з боку Об’єднаних сил за 9 жовтня (60 боєприпасів). За 10 жовтня в “ЛНР” не зафіксували порушень режиму припинення вогню з боку ЗСУ.

Загалом за 9-10 жовтня російські ЗФ заявили про 7 порушень з боку Об’єднаних сил (79 одиниць боєприпасів важкої зброї).

(фото Командування Об’єднаних сил)