ЗСУ знищили ракетами Strom Shadow казарму та склади окупантів у Бердянську (Фото)

Минулого тижня в окупованому росією Бердянську пролунали гучні вибухи — місцеві мешканці запевняють, що тоді було завдано удару по казармі та складах окупантів у районі порту.

Це підтверджують також супутникові знімки, які на своїй сторінці у Twitter виклав американський військовий аналітик Брейді Афрік. На кадрах можна помітити декілька зруйнованих будівель неподалік від міського порту.

Аналітик зауважив, що захоплене Росією місто знаходиться за 90 кілометрів від лінії фронту.

Данський OSINT-аналітик Олівер Аліксандер переконує, що по місту удар було завданою британською ракетою “Storm Shadow”.

Знищені будівлі, у яких окупанти розмістили бійців та боєприпаси, належать українській компанії “Азовкабель”. Всі виробничі потужності компанії були захоплені військами рф під час окупації міста.

Вибух у Бердянську 25 травня

Нагадаємо, тиждень тому місцеві пабліки повідомляли, що пожежу та стовп диму було видно з усіх кінців міста. Зазначається, що вибухи лунали на території заводів “Азовкабель” та AZMOL.

Згодом Telegram-канал “Гнила черешня” заявив, що 25 травня у Бердянську було знищено склад боєприпасів, склад паливо-мастильних матеріалів та місця розташування окупантів.

Слід зауважити, що після захоплення росіянами Бердянська, вони почали перетворювати місто на тилову базу. Зокрема, через порт, в районі якого прогриміли потужні вибухи, окупанти регулярно транспортують військові вантажі, зокрема боєприпаси.