ЗСУ знищили на Донеччині рідкісні російські бронемашини (Фото)

Українські воїни з 59 окремої механізованої бригади опублікували фото знищеної російської військової техніки під Пісками у Донецькій області. Окупанти намагалися організувати швидкий штурм українських позицій, втім були точно уражені артилерією 59-ї бригади ще на підході. На одному з фото видно знищену російську бронемашину АМН-590951. Поруч з нею – уражена вибухом БМД-2 (бойова машина десанту) росіян.

На останньому фото видно, що всього було знищено 4 одиниці військової техніки росіян: дві БМД-2 та дві бронемашини АМН-590951.

АМН-590951 – це сучасна модернізація російської бронемашини «ВПК-Урал». Всього за даними військових експертів, на початок повномасштабного вторгнення у російській армії налічувалося лише 10 таких бронемашин. АМН-590951 оснащено крупнокаліберним кулеметом «Корд» 12,7 мм. Машина також має посилену броню від уламків куль. Росіяни твердять, що ця бронемашина начебто здатна витримувати вибух у еквіваленті до 6 кілограмів тротилу.

Втім, як бачимо, проти української артилерії захист російської машини нічого не зміг вдіяти. До речі, у жовтні минулого року вже повідомлялося про те, що українські захисники захопили одну АМН-590951. Відтак, у росіян їх залишилося не більше 7 одиниць.