ЗСУ вже знищують ворога за допомогою високоточних ракет APKWS (Відео)

Українські воїни з 37-ї окремої бригади морської піхоти показали на відео, як вони використовують на фронті високоточні ракети системи APKWS. За допомогою цих ракет, українські морпіхи вже знищують скупчення живої сили ворога та його спостережні комплекси.

APKWS – це британсько-американська система високоточного лазерного наведення для ракет Hydra 70. Вона складається з лазерного дальноміру, тепловізійної камери та моніторів. Ракети з такою системою можуть нести літаки, гелікоптери або безпілотники (наприклад, ТВ2 «Bayraktar»). Крім того, пускова установка з ракетами APKWS може встановлюватися на пікап. Саме в останньому варіанті – на шасі пікапу Україна і отримала нещодавно від Німеччини 20 пускових установок таких ракет. Їх і отримали українські морські піхотинці.

Головна перевага таких ракет – їхня надзвичайна точність. Саме тому, ракети системи APKWS розглядаються як ефективна зброя проти російських безпілотників «Орлан» та «Ланцет». Власне на відео вище можна переконатися, наскільки точно ці ракети вражають ціль.