Українські захисники вперше знищили пускову установку російського ЗРК “Вікінг” (Відео)

Збройні сили України вперше знищили пускову установку російського зенітно-ракетного комплексу “Бук-М3” (“Вікінг”). Удар зафіксували на камери дрона-коригувальника.

“Вікінг” – експортна версія “Бук-М3” – дуже рідкісний комплекс протиповітряної оборони на озброєнні рф. Раніше українські військові і західні оглядачі не могли підтвердити жодного факту знищення пускової установки “Вікінга”. 

Нашим воїнам вдавалося уразити лише радіолокаційну систему цього комплексу. Її залишки знайшли в березні минулого року на Чернігівщині.

“Вікінг” – російський зенітний ракетний комплекс протиповітряної оборони середньої дальності. Призначений для боротьби з рухомими аеродинамічними цілями, ураження наземних і надводних цілей. Може знищувати їх на відстані 70 і висоті 35 кілометрів.

Нагадаємо, вчора у Херсонській області українські реактивники виявили і знищили унікальну російську систему “Прєдєл-Е” вартістю 200 мільйонів доларів. Рідкісну ціль спалили разом з новітньою системою РЕБ “Леєр”, що прикривала найсучаснішу радіолокаційну станцію окупантів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.