ЗСУ можуть використати період холодів для здобуття перемог над окупантами – NYT

Збройні сили України можуть використати період холодів для здобуття перемог та вигнання окупантів з певних територій. Таку думку висловили журналісти видання New York Tіmes.

Для отримання переваги взимку потрібно утримувати ініціативу на фронті та атакувати ракетами, зокрема ATACMS, командні пункти, склади боєприпасів та шляхи постачання у тилу російських окупантів.

Тоді російські війська будуть втягнуті в оборону широким фронтом. При цьому їх пошкоджена логістика не зможе їх нормально забезпечувати боєприпасами та всім необхідним. Через це окупанти будуть мати проблеми.

“Тоді російські військові будуть мокнути і мерзнути”, – вважає Джек Уотлінг, науковий співробітник і фахівець із сухопутної війни в Королівському інституті об’єднаних збройних сил Британії (RUSI).

Таким чином, прицільні удари по важливих цілях можуть погіршити їх матеріально-технічне забезпечення, а обмежена підготовка та відсутність елементарних засобів ще більше деморалізує російських військових.

Також видання відзначило, що росіяни у відповідь знищуватимуть ракетною зброєю енергетичну інфраструктуру. Перший такий обстріл відбувся вчора.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що США надаватимуть Україні далекобійні ракети ATACMS на постійній основі. На першій поставці ATACMS союзники не зупиняться, їх будуть надавати й надалі і робитимуть це у більшій кількості. Відповідні домовленості були досягнуті у Вашингтоні під час візиту української делегації наприкінці вересня.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.