ЗСУ ліквідували щонайменше половину російських десантників – британська розвідка 

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну росія втратила близько 15 тисяч бійців десантних військ.

Про це повідомляє британське розвідувальне відомство  на своїй сторінці у Twitter.

 Зазначається, що під час святкування Дня Повітряно-десантних військ (ВДВ) Росії 2 серпня сталося несанкціоноване розголошення даних про масштабні втрати Росії у війні.

Так, у зверненні головнокомандувач десантних військ РФ генерал-полковник Михайло Теплінський повідомив, що 8500 десантників отримали поранення та згодом повернулися в стрій або взагалі відмовилися залишити лінію фронту.

Російські пропагандисти швидко видалили ці кадри з офіційних каналів Міноборони РФ. Натомість Теплінський так не і сказав, скільки російських десантників було вбито чи серйозно поранено в Україні.

Британські розвідки пояснюють, що дані Теплівського підтверджують оцінку, що принаймні 50% з 30 000 десантників, яких  перекинули в Україну у 2022 році, були вбиті або поранені.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про знищення батареї російських САУ “Мста-С” за допомогою керованих ракет GMLRS на Донеччині.

Військові виклали у мережу відео роботи українських HIMARS, які за добу знищили шість російських самохідних артилерійських установок.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.