Сили оборони інтенсивно знищують ворожу бронетехніку біля Авдіївки – ISW

На Авдіївському напрямку українські захисники активно нищать ворожу бронетехніку. Окупанти використовують цю техніку для підтримки піхоти, не полишаючи спроб штурмувати позиції Сил оборони. За три дні вони втратили на цьому напрямку 41 одиницю бронетехніки, зазначають аналітики Інституту вивчення війни.

У звіті йдеться, що днями російські війська досягли певного просування на південний захід від Авдіївки.

На опублікованих 17 січня геолокаційних знімках видно, що російські війська атакували й захопили позицію на схід від Невельського (на південний захід від Авдіївки).

Командувач ОСУВ “Таврія” заявив, що російські війська, ймовірно, активно використовують бронетехніку для підтримки й розгортання піхоти в районі Авдіївки. Ця тактика призвела до того, що за останні три дні російські війська втратили 41 одиницю бронетехніки, у тому числі 17 танків.

Зазвичай окупанти використовують один або два танки, кілька бронетранспортерів і МТ-ЛБ (гусеничні бойові броньовані машини) для перевезення піхоти перед швидким відходом. Після цього українські війська нищать ворожу бронетехніку.

Водночас російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривають по всій ділянці фронту в районі Авдіївки.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, як ЗСУ знищили склад боєкомплекту росіян, який був влаштований під танком.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.