Знищення “Аскольда” в Керчі змусить Росію змінювати стоянку для флоту – британська розвідка

Україна змогла завдати удар по російському кораблю в Керчі в тимчасово окупованому Криму. Це найбільша відстань ураження ворожих суден українськими ракетами. Через це, рф може забрати свої судна ще далі від лінії фронту, змінити стоянку для флоту.

Про це йдеться у зведенні розвідувального управління Міністерства оборони Великої Британії.

Уражений новозбудований корвет ВМФ росії був внаслідок удару під час стоянки на суднобудівному заводі “Залив” у Керчі. Це корабель “Аскольд” класу “Каракурт”, спущений на воду у 2021 році. Він ще не був введений до складу російського флоту.

Раніше українські військові не завдавали ударів настільки далеко від контрольованих українським урядом територій.

Здатність України завдати удару по кримській суднобудівній інфраструктурі, ймовірно, змусить Росію розглянути питання про передислокацію далі від лінії фронту, що затримає постачання нових кораблів.

Нагадаємо, 4 листопада Збройні сили України ракетою SCALP уразили морську та суднобудівну інфраструктуру заводу “Залив” у Керчі, що в тимчасово окупованому Криму. Підприємство окупанти використовували для побудови військових суден, зокрема, ракетних кораблів.

Вчора з’явилося відео влучання ракети Сил оборони України в російський ракетоносій “Аскольд”. На опублікованих кадрах видно, що удар був дуже точним, тож не дивно, чому судно зазнало критичного рівня пошкоджень.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.