Український HIMARS знищив рідкісну російську станцію створення перешкод “Житель” (Відео)

Біля села Тарасівка Пологівської міської громади Запорізької області українські захисники знищили комплекс створення перешкод Р-330Ж “Житель”.

Тарасівка знаходиться на Мелітопольському напрямку, східніше від села Вербове, до якого наблизились підрозділи ЗСУ. Тому українська аеророзвідка веде активну роботу у тому районі.

Зокрема, простежуючи рух російського військового КамАЗа, який приїхав у непримітну на перший погляд лісосмугу, виявили “Житель”. Він був захований під деревами.

Координати передали обслузі РСЗВ HIMARS і артилеристи знищили цінний російський комплекс.

Відео своєї роботи військові оприлюднили у мережі.

Станцію Р-330Ж “Житель” росіяни застосовують для виявлення радіосигналів, створення радіоперешкод та глушіння зв’язку. Вона створює проблеми користувачам GPS та мобільного зв’язку.

Техніка може придушувати роботу наземної апаратури у радіусі близько 25 км, а обладнання на літальних апаратах — не менше 50 км.

Нагадаємо, нещодавно Сили спеціальних операцій ЗСУ знищили російську автоматизовану станцію перешкод Р-330Ж “Житель”, машину технічної підтримки разом з особовим складом і танк.

Кадри своєї роботи військові опублікували у мережі. На них можна побачити влучні артилерійські постріли по техніці та живій силі противника.

Вчора у Херсонській області українські реактивники виявили і знищили унікальну російську РЛС “Прєдєл-Е” вартістю 200 мільйонів доларів. Рідкісну ціль спалили разом з новітньою системою РЕБ “Леєр-2”, що прикривала найсучаснішу радіолокаційну станцію окупантів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.